До 100-річчя професора Є. І. Ведя (15.03.1917 – 02.06.1978 р.)

15 березня ц.р. виповнилося 100 років  з дня народження Євгена Івановича Ведя, випускника Харківського хіміко-технологічного інституту 1940 року, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри хімічної технології в’яжучих матеріалів ХПІ у 1958 – 1978 рр.

Є. І. Ведь належить до когорти славетних випускників нашої «альма-матер», які складають її славу та гордість. З нагоди ювілею вченого Виконавчим директором Асоціації випускників НТУ «ХПІ» В. Г. Камчатним для газети «Політехнік» підготовлено біографічну статтю, присвячену пам’яті Є. І. Ведя. Ознайомитися з її змістом можна за посиланням http://polytechnic.kpi.kharkov.ua/ViewArticle.asp?id=5156.

21 березня ц.р. в Музеї НТУ «ХПІ» відбулося вшанування пам’яті вченого, в якому взяли участь та поділилися своїми спогадами учні та колеги Є. І. Ведя, а також його нащадки. Учасники заходу змогли познайомитися з унікальними документами, експонатами та фото світлинами, у тому числі з сімейного архіву, які склали тимчасову експозицію, розгорнуту з нагоди ювілею.

 

Рекомендовані статті