Асоціація народних депутатів України презентувала Науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» видання з нагоди 100-ї річниці парламентаризму в Україні.

Днями Виконавчий директор Правління Асоціації випускників НТУ «ХПІ», народний депутат України 5,6-го скликань В. Г. Камчатний передав Науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» два унікальних видання з історії здобуття української незалежності, які презентувала Асоціація народних депутатів України (голова – О. В. Крандакова). Цей подарунок приурочений 100-й річниці парламентаризму в Україні, що буде відзначатися 7 березня цього року. Саме ця дата увійшла в історію як день утворення у 1917 році першого українського парламенту – Української Центральної Ради.

Трьохтомна збірка «Історія українського парламентаризму» на своїх сторінках охоплює значний історичний період від допарламентських форм організації політичного життя часів Київської Русі до сьогодення. Книга також містить біографічні матеріали про народних депутатів України І-VІ скликань, зокрема і про наших випускників. Двотомне документально-публіцистичне видання «ЗДОБУТТЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 1991» в деталях, через документи, свідчення, наукові публікації, змальовує драматичні події та історію проголошення незалежності нашої держави у серпні 1991 року.

Без сумніву, ці унікальні видання будуть надзвичайно цікавими та корисними для всіх, хто цікавиться нашою історією. Користувачі бібліотеки зможуть отримати їх на абонементі художньої літератури.

Правління ГО «Асоціація випускників НТУ «ХПІ»

Ще новини: