Випускник НТУ «ХПІ» Ханс-Бертрам Фішер відвідав «альма-матер».

 

За підтримки Асоціації випускників НТУ «ХПІ» наш університет відвідав випускник факультету технології неорганічних речовин  ХПІ 1977 р., видатний учений-матеріалознавець у галузі в`яжучих матеріалів, доктор-інженер Університету будівництва та архітектури м. Ваймар (Німеччина) Ханс-Бертрам Фішер. Він є почесним професором НТУ «ХПІ», а також Харківського та Київського національних університетів будівництва та архітектури, Українського університету залізничного транспорту, Бєлгородського державного технологічного університету ім. В. Г. Шухова, Ташкентського інституту архітектури та будівництва, членом Академії будівництва України, багаторічним організатором Міжнародної конференції з будівництва «IBAUSIL».

Під час відвідання відбулася зустріч  Х.-Б. Фішера  з керівництвом  університету, під час якої були обговорені питання розширення подальшого наукового співробітництва. Проректор з наукової роботи Г. С. Хрипунов вручив  гостю Подяку НТУ «ХПІ» та книгу про університет. Також Х.-Б.  Фішер   оглянув експозицію музею історії НТУ «ХПІ», де залишив запис у книзі Почесних гостей.

Х.-Б. Фішер багато років активно співпрацює з науковцями рідної кафедри технології вогнетривів, кераміки, скла та емалей нашого університету. Саме тому під час  візиту він прочитав лекцію  для студентів та викладачів кафедри, присвячену огляду  новітніх наукових досягнень у площині в`яжучих матеріалів, зокрема, гіпсу.

 

Ще новини: