40 років потому – випускник ХПІ Альбрехт Ренкер (Німеччина) відвідав «Альма-матер»

             

               

              

29 травня 2017 року за підтримки Асоціації випускників НТУ «ХПІ» відбувся візит до НТУ «ХПІ» випускника ХПІ 1977 року громадянина Німеччини Альбрехта Ренкера. А.Ренкер закінчив факультет технології неорганічних речовин за спеціальністю «В’яжучі матеріали». Після випуску працював на підприємствах цементної промисловості тодішньої Німецької Демократичної Республіки. Зараз він – директор департаменту логістики концерну «Dyckerhoff – GmbH» (Німеччина).

Під час візиту А.Ренкер зустрівся з ректором НТУ «ХПІ» Є.І.Соколом, проректором з міжнародних зв’язків Г.С.Хрипуновим, відвідав Музей історії НТУ «ХПІ», де зробив запис у Книзі почесних гостей, оглянув пам’ятник Першому інженеру ХТІ. А.Ренкер побував на рідній кафедрі де зустрівся з іі завідувачем М.І.Рищенком, а також пройшовся аудиторіями та лабораторіями де він свого часу навчався. Гостя супроводжували Виконавчий директор правління Асоціації випускників НТУ «ХПІ» В.Г.Камчатний, який свого часу навчався разом з ним та мешкав в одній кімнаті у гуртожитку №5 (ББК) та випускник ХПІ А.І. Станкевич, з яким А.Ренкер разом працював у студентському будівельному загоні.

А.Ренкер високо оцінив рівень підготовки яку він отримав під час навчання, висловив свою підтримку «Альма-матер». Візит завершився поданням заяви щодо вступу А.Ренкера до лав Асоціації випускників. У програмі його перебування попереду зустріч з однокурсниками, присвячена 40-річчю закінчення ХПІ.

Рекомендовані статті