Лави Асоціації випускників поповнилися

  

На фото: Фанг Мочинь та зав. каф. менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів НТУ “ХПІ” Володимир Акимович Міщенко

 

Днями заяву про вступ до лав ГО «Асоціація випускників НТУ «ХПІ» надав випускник нашого університету, громадянин Китаю Фанг Мочинь.

Свого часу, у 1999 р., Фанг Мочинь прибув на навчання до ХПІ з містечка Джи Сі китайської провінції Аньхой. Успішно закінчивши факультет бізнесу та фінансів нашого вишу, китайський студент вирішив продовжити навчання в аспірантурі. Для свого дослідження він обрав тему порівняння економічних моделей України та Китаю, зокрема, аналіз регулювання питань малого та середнього бізнесу. У травні 2006 р. відбувся успішний захист дисертації Фанг Мочиня. До речі, у червні 2006 р., газета «Політехнік» опублікувала цікаве інтерв’ю з Фангом, у якому він поділився своїми думками та враженнями щодо навчання в ХПІ та України в цілому (№13-14 від 06.06.2006 р.)

Сьогодні Фанг Мочинь очолює Школу сільського господарства та біології (School of Agriculture and Biologi, SJTU) Дослідницького центру міського сільського господарства дельти річки Янцзи (Urban Agriculture Research Center of Yangtze River Delta) в Дуньчуані Шанхай (Dongchuan Shangha). Він підтримує постійні контакти з рідною «альма-матер». Черговий візит до НТУ «ХПІ» та зустріч на рідній кафедрі завершилися вступом до лав Асоціації.

 

Рекомендовані статті