Про скликання позачергової Конференції Громадської організації «Асоціація випускників Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

10 листопада 2016 р. відбулося засідання Правління Громадської організації «Асоціація випускників Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», на якому розглянуто питання щодо скликання позачергової Конференції Громадської організації «Асоціація випускників Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Необхідність скликання виникла, зокрема, в зв’язку з внесенням змін до податкового законодавства щодо неприбуткових організації та прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення Реєстру». Внаслідок цього, з метою збереження нашої Асоціації в реєстрі неприбуткових організації, потребує відповідної корекції Статут.

Окрім того, за останні роки дещо змінилося законодавства щодо громадських організацій, зокрема прийнято Закон України «Про громадські об’єднання», не всі положення якого враховані в Статуті. Також змінилася назва вулиці, за якою зареєстрована організація. Все це також потребує внесення змін та доповнень до діючого Статуту Асоціації.

Унаслідок цього, з метою ухвалення нової редакції Статуту Правління прийняло рішення щодо скликання 25 листопада 2016 року о 14-00 годині позачергової Конференції  Громадської організації «Асоціація випускників Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та затвердило план її підготовки. Місцем проведення Конференції визначено аудиторію №12 ректорського корпусу НТУ «ХПІ». Конференція відбудеться за участі всіх членів Асоціації.

Правління ГО «Асоціація випускників НТУ «ХПІ» запрошує прибути на Конференцію всіх членів організації та просить врахувати, що участь у ній необхідно буде підтвердити особистим підписом у реєстрі учасників Конференції при реєстрації перед початком роботи. Саме такої процедури вимагає діюче законодавство. Реєстрація розпочнеться за півгодини до початку.

З проектом нової редакції Статуту, над яким зараз працює відповідна робоча група, можна буде ознайомитися на сайті НТУ «ХПІ» у розділі «ALUMNI» (сайт Асоціації) за два дні до Конференції, а також в день проведення на місці реєстрації.

 

Рекомендовані статті