Звернення до випускників

Дорогі випускники ХПІ!

Ми звертаємося до іноземних громадян, які закінчили в різні роки Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»!

З великим задоволенням повідомляємо про те, що 21-26 жовтня ми приймали численну делегацію «Асоціації випускників харківських вузів» із Марокко на чолі з її Президентом Дахмія Радуаном – випускником ХПІ 1991 року

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, політехнікам було цікаво дізнатися, як склалася доля випускників, а гостям – чого досяг ХПІ і чим живе сьогодні. Створено передумови для регулярного спілкування.Alma mater завжди чекає вас!Звертаємося до всіх випускників: будь ласка, зв’язуйтеся з нами (наші контакти є на сайті НТУ «ХПІ» та на сторінці в facebook: http://alumni.kpi.kharkov.ua/contacts/,   https://www.facebook.com /profile.php?id=100012408669491), інформуйте про себе і ваші плани. Ми були б раді дізнатися, що десь ще створено і працюють асоціації, спілки або інші об’єднання випускників ХПІ або, як у Марокко, випускників вузів м. Харкова.Відгукніться! Давайте налагодимо спочатку листування, а потім і співробітництво.Ми чекаємо Вас для навчання в аспірантурі і докторантурі. Нехай Ваші знайомі або їх діти їдуть вчитися до нас. Ми готуємо фахівців з 42 спеціальностей. Про це Ви можете дізнаватися на наших сайтах на іноземних мовах (англійська, французька, російська). Всього в НТУ «ХПІ» в даний час навчається на основних факультетах понад 1500 осіб з 49 іноземних держав.Відповідає за цю роботу в нашій Асоціації Руднєв Станіслав (+38 (050) 3434857 Viber + WhatsAph)

Рекомендовані статті