Звернення до випускників

Шановні випускники!

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») пишається своїми випускниками—всюди, де ви доклали своїх зусиль, про вас відгукуються з повагою. Так тримати і надалі!

Поза всяким сумнівом, ми дорожимо дружбою і контактами з вами. Напевно, і ви з теплотою в душі і серці, згадуєте свої студентські роки. Сьогодні ХПІ продовжує тримати марку  відомого вишу—про нього знають, як в Україні, так і за кордоном. За останніми світовими рейтингами, харківський Політех вибився в лідери серед технічних вишів  країни.
«Асоціація випускників НТУ« ХПІ» звертається до вас з проханням: пропагуйте свою Alma mater, розповідайте про Політех, залучайте молодь! Підписуйтесь на нашу сторінку у  Facebook, сторінку прес-служби ХПІ, дивіться інформацію на сайті вишу! Це буде вашою інвестицією в розвиток університету,  що дав вам дорогу в професійне життя. А особи, рекомендовані вами для навчання, матимуть можливість безпосередньо звертатися до керівництва ХПІ.  Сьогодні держава відчуває голод щодо технічних фахівців. І ми з задоволенням його вгамуємо.  З вашою допомогою! З вашою підтримкою! З вашим досвідом! З вашою любов’ю до Політеху!
Окремо звертаємося до наших випускників, які живуть в інших країнах і державах. Знайте, що незважаючи на відстань, ви поруч з нами, душею і серцем, бо ви—політехніки. Переконуйте, закликайте, залучайте! Будьте з нами! Адже любов до Політеху не знає кордонів. «Через роки і відстані» ми готові з вами сприяти зміцненню взаємин між нашими державами,  їх взаємному збагаченню і розвитку.

З щирими побажаннями успіхів і повагою,
ректор,
Голова «Асоціації
випускників НТУ «ХПІ», професор Є.І. Сокол

Ще новини: