Конференція Асоціації випускників НТУ «ХПІ» 2016

 

11 лютого 2016 року відбулася Конференція делегатів ГО «Асоціація випускників НТУ «ХПІ», в якій взяли участь більше 100 осіб.

На засіданні внесли зміни до складу учасників Асоціації. Так, ректор університету, професор Євген Іванович Сокол був обраний Президентом Асоціації випускників НТУ «ХПІ». До цього, починаючи з грудня 2003 року, організацію очолював почесний ректор НТУ «ХПІ», професор Леонід Леонідович Товажнянський.

Саме завдяки Асоціації випускників НТУ «ХПІ» в університеті побудована та успішно працює науково-технічна бібліотека, яка в 2016 році зайняла перше місце серед бібліотек вищих навчальних закладів України.

Також, до 130-річчя НТУ «ХПІ», за рахунок коштів Асоціації випускників встановили пам’ятник Першому інженеру. Крім того, чотири десятки конференцій, проведених в ХПІ, фінансувалися Асоціацією.

Представники організації беруть участь в дискусійних клубах, круглих столах та інших важливих заходах, що проходять в університеті.

Учасники Асоціації активно підтримують талановитих політехніків. У тому числі, призначаються іменні стипендії: А. С. Назарова, ім. В. П. Аврамова для студентів спеціальності «Колісні та гусеничні транспортні засоби», ім. В. І. Атрощенко, імені триразового олімпійського чемпіона з водного поло О. С. Баркалова та ін.

Отчет о деятельности Ассоциации выпускников Национального технического университета “Харьковский политехнический институт”

https://www.youtube.com/watch?v=LiefwMQXo2E

Рекомендовані статті